| Avram_Ionut_Andrei_1993 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema. Am primit niste poze prin bluetooth pe un telefon Sony Ericsson k330. Telefonul nu deschide pozele pe motiv ca sunt prea mari(rezolutia). Eu vreau sa le trimit pe laptop prin bluetooth dar nu am optiunea de trimitere a pozei...asta se intampla doar la pozele pe care nu le deschide. Are cineva vreo idee cum pot trimite aceste poze pe laptop? Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Avram_Ionut_Andrei_1993 explică:

Du-te aici la pagina 29-30-31
http://www.manualowl.com/m/Sony%20Ericsson/K330/Manual/187167
Daca nu merge inseamna ca varianta de bluetooth este mai veche si nu suporta poze de dimensiuni mari.
(mai mare ca cele ale telefonului 640x480).
Fa o poza cu telefonul si vezi daca pe aceea o poti trimite. Incearca si trimite pe un alt telefon.

| Avram_Ionut_Andrei_1993 explică (pentru Avram_Ionut_Andrei_1993):

Da...deci nu le pot trimite. Multumesc frumos.

| horia2012 a răspuns (pentru Avram_Ionut_Andrei_1993):

Cu placere.

6 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Prin cablu de date.

| Avram_Ionut_Andrei_1993 explică (pentru anonimg):

K330 nu suporta transfer de date prin USB...nu mai raspundeti anapoda.happy

| horia2012 a răspuns:

Tot prin bluetoth. Daca laptop-ul nu are bluetoth iti cumperi un adaptor, ceva de genul:
http://www.pcgarage.ro/adaptoare-bluetooth/
- cauti pe la tine prin oras ca sunt si mai ieftine, il instalezi si poti transfera.

| Avram_Ionut_Andrei_1993 explică (pentru horia2012):

Am bluetooth la laptop, problema e ca nu am optiune de trimitere prin bluetooth de la telefon, deoarece nu suporta pozele...intelegi acum care e problema mea?