| SoRyN007 a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu internetu pe un telefon Allview p5 alldro, am o cartela frog cu optiunea de internet webnwalk dar deabia merge si youtube tot nu merge mereu vreau sa stiu calumea cum se fac setarile tot pentrut webnwalk sau daca e imi iau Orange daca merge m.ai bine pe Orange dau funda cine ma scoate din problema asta!

2 răspunsuri:
| goldenbullet a răspuns:

Salut! Si mie imi merge cam slabut internetul pe Orange(acelasi telefon). Ma poti ajuta si tu cu o problema?happy Spune-mi te rog daca ti-ai descarcat jocuri pentru telefonul acesta si de unde? Jocuri la care nu iti trebuie internet pentru a te putea juca, pentru ca si eu am incercat si nu ma pot juca fara internet. Multumesc anticipat! happy

| SoRyN007 explică (pentru goldenbullet):

Nu am jocuri net imi trebuie mie. si nu stiu cesa ii fac deloc netu slab tare si nu merge mereu