| forfor a întrebat:

Salutare am si eu o problema cu telefonul meu este un Samsung galaxy youngg,... de mai multe ori face chestia asta si de vreo 2 zile nu mai merge deloc imi zice retea mobila indisponibila de
ce? semnal am. am incercat s a scot cartella si s-o bag din nou dar degeaba. am 2 cartele sim si sunt cu abonament pe Vodafone... si cateodata imi zice ca pot sa dau numai apeluri de urgenta si la problema cu retea mobila indisponibila zice la cartela (FARA ACOPERIRE) ce pot sa fac? o fi din cauza ca l-am scapat pe jos. de mai multe ori dar mai demult nu acum./.

4 răspunsuri:
| radumihai1999 a răspuns:

E o problema de la tel asa mi s-a intamplat si mie

| forfor explică (pentru radumihai1999):

Si ce pot sa fac?

| forfor explică (pentru forfor):

Poate fi de la hardware ca m-=am uitat pe net... si nu stiu ce sa fac;

| forfor explică (pentru radumihai1999):

Da cred ca e de la tel am bagat cartela in telu lu fratimiu si mergea si am incercat din nou pe al meu si tot nu merge acum am dat rr din fabrica si nimic tot la fel deci ce pot sa fac sa mearga cartela pe tel? zi si mie pentru ca am nevoieee neaparat de tel! sa vb