| aurica34 a întrebat:

Salutare!

Am si eu o problema cu un Lg GD 880 mini.
Am vrut sa ii dau recovery la soft. si mi s-a luat curentul in timp ce se incarca telefonul. si acum cand aprind telefonul imi apare Dload Mode cu rosu. indiferent daca ii scot bateria si o pun la loc. Am incercat sa ma reconectez iar si sa fac chestia asta. doar ca nu mi se mai conecteaza telefonul la pc.
Aveti vreo idee cum as putea sa scap de chiestia asta si sa readuc telefonul la starea initiala?

2 răspunsuri:
| Diaana2002 a răspuns:

Eu iti sugerez sa mergi la un specialist la euro gsm stii? sau de unde l-ai cumparat la Vodafone, cosmote sau Orange

sper ca te-am ajutat :*

Funda?

| aurica34 explică (pentru Diaana2002):

Telefonul e luat la mana a doua. nu am de unde sa stiu de unde sa il i-au. ai habar cat m-ar costa sa il repar?