| NarcisNKD a întrebat:

Salutare, am si eu o problema cu un telefon, mai exact Samsung Galaxy S4 GT-19505, tot mi se inchide si bateria se descarca foarte rapid. Acum cand vreau sa-l deschid, imi apare logo-ul de la Samsung si se inchide la loc. Parerea mea este ca bateria e de vina. Daca aveti vreun sfat apreciez foarte mult. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andrada2222 a răspuns:

Da bateria este de vina, parerea mea este ori sa il duci intr-un service or sa iti cumperi un alt telefon, deoarece acesta este destul de vechi, iar telefoanele de aceiasi vechime incep sa nu mai functioneze corespunzator