| valente232 a întrebat:

Salutare, am si eu o problema daca ma puteti ajuta cu un link, am un Alcatel san remo, am incercat sa ii schimb softul si n-am bifat o casuta, dupa ce am facut pasul acesta telefonul nu mi.sa mai aprins se aprinde doar beculetul albastru, si nu pot nici macar sa ii intru in sistemul bios, power si volume up, stiti vreun program sa pot sa il readuc la normal? Multumesc.

5 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

Cel mai sigur e sa il duci la un service, nu iti iau mult pentru asta, nu mai face si alte prostii, ca nu-l mai poti recupera!

| valente232 explică (pentru MitroKta):

Am fost si imi cere 150 lei cam scump

| aninominatus a răspuns:

Nu trebuia sa te bagi daca nu stii, du-l la un service!

| valente232 explică (pentru aninominatus):

La service i.mi cere 150 lei pentru soft vreau sa stiu doar programul mtk tools

| aninominatus a răspuns (pentru valente232):

Decat sa l strici, ai bine platesti!