| StigmatA a întrebat:

Salutare,
Am si eu o problema
Folosesc aplicatia WhatsAPP pe un BlackBerry.
Astazi, am vrut sa formatez cardul de memorie din el si sa dezinstalez WhatsAPP-ul pentru ca imi mergea foarte greu.

Am pastrat gasit fisierele (.db,.bak) din folderul databases din WhatsAPP pentru ca am nevoie de conversatiile avute inainte de dezinstalare.

Numai ca, dupa dezinstalare, chiar daca bag aceste fisiere in acelasi folder de unde le-am luat, whatapp-ul nu mi le mai citeste,adica,am fisierele database, dar nu pot citii conversatiile.

Va rog frumos, spuneti-mi cum as putea sa fac sa deschid aceste fisiere deoarece am date f importante in ele si am nevoie ( Vreau sa le deschid, ba pe PC, ba direct pe telefon).

1 răspuns:
| Shobo91 a răspuns:

Pai din cate stiu... exista emulatoare pentru mai toate extensiile, poti folosi putin google. How to open.db /.bak files on windows!