| xrazvanx12 a întrebat:

Salutare,am si eu o problema la telefon(iphone4s):
Azi am incercat sa il jailbreak-uiesc si nu am reusit, sistemul de operare este ios8.3,dupa ce mi-a aparut cidya pe tlf am apasat pe iconita, si s-a restartat tlff,dupa cateva minute se deschide si imi aparea doar fundalul nu mai aveam nicio aplicatie pe el, ce pot sa fac?
va rog am nevoie de ajutor urgent!

1 răspuns:
| Tudy000 a răspuns:

L-ai belit se numeste Brick, du-te cu el la un service si roaga-te sa ti-l poate invia, vezi asta e diferenta dintr jailbreak si root la root e sansa 80nu-20da sa iti crape telu iar la jail e sansa 50-50winking