| VladMC a întrebat:

Am si eu o problema la telefonul meu mobil.Am Sony Ericsson j105 naite.Totul pana acum a fost normal,insa azi mi-a aparut o linie putin mai jos de jumatate, pe ecranul telefonului.Nu stiti cum as putea sa scap de ea? Am stins telefonul si l-am aprins de multe ori,dar asta nu ajuta. Funda, celui care ma va ajuta.

2 răspunsuri:
| MHems a răspuns:

Este de la display. Probabil de la pixeli, dacă sunt stricaţi se aprind, şi trebuie dus la service, tu nu ai ce face. Am avut problemă aşa la HTC one S.

| Mariussssssss a răspuns:

Este de la display. Trimite-l la un servicewinking