| EzekieLL a întrebat:

Salutare, am si eu o replica Iphone 4 si nu stiu cum sa trag aplicatii pe acesta. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TatooMaker a răspuns:

Din moment ce e replica nu prea cred ca poti sa iti iei aplicatii. Toate replicile sunt diferite, s-ar putea sa ai o replica cu android dar cu interfata de ios. S-ar putea sa ai o replica cu sistem de operare propriu si cu interfata de ios. In ambele cazuri, poti descarca jocuri care functioneaza in java.Nu te vei putea juca temple run si jocurile din app store, doar e replica. Succes happy

| EzekieLL explică (pentru TatooMaker):

Iti multumesc pentru raspuns.

1 răspuns: