| Niculae_George_1998 a întrebat:

Salutare, am si eu un Samsung j5 2016 si primesc mereu un sunet de notificare dar nu am nici un mesaj sau o notificare suna degeaba sunetul se repeta mai mereu cam din 10 in 10 minute dar nu face asa mereu cum pot dezactiva sunetul? m-a innebunit noaptea trebuie mereu sa il dau pe silentios, dau funda, mersi

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ai vreo aplicatie care suna ca ti se descarca bateria.

| Daughter a răspuns:

E posibil sa nu fi vazut un mesaj, iar el e setat sa sune pana iti deschizi absolut toate mesajele din mesagerie.