| Mikutza98 a întrebat:

Salutare. Am telefon Samsung galaxi j5 si nu stiu din ce cauza nu merge hotspot-ul. Datele mobile sunt activate. La alte telefoane si la calculator arata internetul transmis de pe telefonul meu dar nu merge. Cind pun cartela in telefonul fratelui meu merge asa ca e ceva de la telefon. Mi-a spus o persoana ca la ea tot nu mergea si a facut restaurare totala la telefon si acum merge. Voi ce propuneti sa fac?

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

J5 e un telefon nou, dai o resetare din fabrica, mie nu mi-a facut figuri telu ala, sigr ai activat hot spot?