| americanu098 a întrebat:

Salutare am telefon Samsung galaxy s, am cod model deala de deblocare si cineva a introdus de mai multe ori modeluri gresite, iar acum mi-am uitat contul de gmail si nu stiu cum sa resetez telefonul!
Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| aikman01 a răspuns:

Butonul de volum sus + butonul home + butonul on/off... pentru contul de gmail cel mai simplu e sa faci altu... combinatia de mai sus iti reseteaza de tot telefonul, adica pierzi tot ce ai in el, dar o sa poti sa folosesti telefonul