| rollo91 a întrebat:

Salutare. Am un BlackBerry 8900 si nu se incarca. L-am lasat descarcat cam 2 luni. Acum, cand conectez incarcatorul, se aprinde ecranul, fondul e alb, iar in jumatate este o baterie cu un fulger pe ea, dar nu se incarca; nici nu pot porni telefonul. Stie cineva de ce si ce as putea sa fac? Multumesc!

2 răspunsuri:
| spy2o a răspuns:

Te-a lasat bateria, minim odata/luna trebuia aprins.

| rollo91 explică (pentru spy2o):

Am rezolvat-o pana la urma. Am bagat in ea pentru cateva secunde mai mult voltaj decat normalul si si-a revenit.