| Dominicc a întrebat:

Salutare
AM un Galaxy S3 Neo si as vrea sa incerc ceva joculete pe el. Ma gandesc la asphalt sau orice alt joc mai bun ca si grafica.

Ceea ce am vazut pe Play store, ca sunt free acolo, adica il poti instala, insa mai jos in descriere scria ceva de Ron. insa nu cerea sa platesti.

Din ce am inteles, se platesc diferite chestii in joc, daca vreis a faci asta desigur. Insa nu e obligatoriu.

Cele cu plata, aplicatile/jocurile am vazut ca cere sa le cumperi direct.

Pana la urma, cu sunt lucrurile?

Numai bine

Răspuns Câştigător
| Ciumica a răspuns:

Putin aiurea ce ai spus. E un joc gratis ASPHALT 8: AIRBONE (din moment ce il am) dar partea cu "Produse în aplicație
3, 50 RON – 329, 83 RON per articol" acolo se refera la produsele (masinile speciale, pacheturi de masini, bani virtuali, nitro...) ce variaza de la cel mai ieftin produs pana la cel mai scump.
Dar nu te ingrijora din cauza asta, ca este un joc liber cu toate mapele, eventuri, multyplayer si cu multe masini pe care le poti cumpara cu bani virtuali din joc. Daca vrei sa-ti mai spun mai multe jocuri care ar putea sa te intereseze sa ma contactezi.
O zi buna!

7 răspunsuri:
| Ciumica a răspuns:

Pana la urma cu ce vrei sa fi ajutat? Te nelamureste ca unele jocuri sunt cu bani sau le cer in jocuri gratis? Dupa aceasta intrebare "Pana la urma, cu sunt lucrurile?" este greu de inteles la ce tocmai te referi.

| Dominicc explică (pentru Ciumica):

Greseala mea la ultima propozitie.
Vreau sa stiu daca sunt chichite la acelea care le poti instala, insa cred ca sunt cu bani.

Uite, de ex asta https://play.google.com/......ps/details Poate fi instalat free, adica nu costa nimic, nu? il poti juca. Insa, banueisc ca trebuie sa cumperi ceva in joc.

Daca ne uitam acolo la descriere in joc mai scrie

"Produse în aplicație
3, 50 RON – 329, 83 RON per articol"

Aici ma intrebam, ca jocu il poti instala, dar ce este acel pret?

==
Daca ne uitam cum e un produs care nu il poti lua free, e cam asa

https://play.google.com/......KTHROUGHS_

Trebuie cumparat obligatoriu.

| Dominicc explică (pentru Ciumica):

Inteleg acum. merci fain

| Ciumica a răspuns (pentru Dominicc):

"Merci" este un cuvant de origine franceza, dar forma corecta in romana este "mersi" sau poate "Tu parle francais"?

| Dominicc explică (pentru Ciumica):

Ui ui laughing

| Ciumica a răspuns (pentru Dominicc):

Putin aiurea ce ai spus. E un joc gratis ASPHALT 8: AIRBONE (din moment ce il am) dar partea cu "Produse în aplicație
3, 50 RON – 329, 83 RON per articol" acolo se refera la produsele (masinile speciale, pacheturi de masini, bani virtuali, nitro...) ce variaza de la cel mai ieftin produs pana la cel mai scump.
Dar nu te ingrijora din cauza asta, ca este un joc liber cu toate mapele, eventuri, multyplayer si cu multe masini pe care le poti cumpara cu bani virtuali din joc. Daca vrei sa-ti mai spun mai multe jocuri care ar putea sa te intereseze sa ma contactezi.
O zi buna!

| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Stiu ca Samsung galaxy s 3 neo are probleme din fabricatie si nu merge orice joc sa instalezi pe el. Si eu am vrut sa mi-l iau dar mai bine imi cumpar s 3 original. Incearca sa instalezi o aplicatie de descarcat jocuri din magazin play. Baftă!

| Dominicc explică (pentru Vlad_Bogdan_1996):

Ce am intrebat eu si ce ai raspuns tu.
Nu, nu are bube, e peste S 3 normal ca si configuratie.

Poate ai nimerit tu unu bulit happy