| DoiZecee a întrebat:

Salutare,am un HTC One (M8) si sunt pe Telekom. Atunci cand sun pe cineva si acesta vorbeste la telefon nu.mi apare nimic pe ecran sau sa primescvreun ton anume… suna normal

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Probabil poate fi pe stilul silentios. Asigura-te de asta...

| Mc_Luckas_1985 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. s-ar putea sa aiba o problema HTC M8. chiar ma enerveaza chestia asta

| Mc_Luckas_1985 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. s-ar putea s-a aiba o problema HTC M8. chiar ma enerveaza chestia asta

| Mc_Luckas_1985 a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Aceeasi problema am si eu