| Boti13 a întrebat:

Am un iphone gevey cu ios de 9.1 si mi l-am restartat si mi-am cumparat un gevey care merge cu un IOS de 9.0.2 si nu il pot activa intrebarea mea ii ca ii poti pune un ios mai mic si daca telefonul nu ii activat?

1 răspuns:
| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Fiecare Gevey este dependent de o versiunea de iOS. Daca Gevey-ul tau merge doar cu iOS 9.1 si tu ai pe telefon iOS 9.0.2 nu iti va merge.Deci daca tu ai pe telefon iOS 9.0.2 trebuie sa iti iei un Gevey pentru iOS 9.0.2.Ai inteles?