| anonim_4396 a întrebat:

Salutare am un j3 2016 si nu stiu cum sa dezactivez de jos din colturi la ecranul de blocare lansarea rapida a camerei si a apelului de urgenta ma puteti ajita

1 răspuns:
| IFeelS0Alone a răspuns:

Salut, eu am j7 dar banuiesc ca este la fel. intri in setari apoi dai la blocare ecran si securitate si ar trebui sa gasesti acolo comenzi rapide la aplicatii. Dai pe una din aplicatii si dai dezactivare. Daca nu te descurci iti pot explica pe privat. Zi faina!