| Andrree a întrebat:

Salutare!
Am un LG G2 si de curand am vrut sa ma conectez la un dispozitiv wi-fi si din greseala am selectat "forget" si de atunci nu ma mai pot conecta la acel dispozitiv, cand vreau sa ma conectez si sa introduc parola nu pot selecta "connect"; cum as putea sa rezolv aceasta problema?
Multumesc!

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Scrii parola si te conectezi, mare branza...

| Andrree explică (pentru sltlp):

INCREDIBIL!
Citeste intrebarea cu atentie si-ai sa vezi c-am specificat ca si dupa ce introduc parola nu lot selecta "connect", nu functioneaza!
Si pe viitor incearca sa nu mai fii asa arogant/a ca denota o ignoranta acuta.winking

| sltlp a răspuns (pentru Andrree):

Ok, de curiozitate, cate caractere are parola? De asemenea, ce soft ai pe el?

| Yusuke6 a răspuns:

Schimba numele dispozitivului si parola, o sa mearga