| SergiuChiosea a întrebat:

Salutare..am un Nokia 5800 si nu merge la el bluetooth imi zice unabled to perform bluetooth operation,si nici radio nu merge, ajutati-ma va rog
funda

2 răspunsuri:
| dulgherunicu a răspuns:

Pentru radio trebuie sa ai castile puse la tel si bluetooth-ul trebuie activat din tel(enable)

| SergiuChiosea explică (pentru dulgherunicu):

La radio imi pun castile si tot acolo la radio se blocheaza tot si nu pot esi din radio, numai cind resetezi telefonul atunci iese din radio.dar bluetooth de unde zici tu ca trebuie sa-l activez enable?