| Falcon_Maycon_Andrei_1990 a întrebat:

Salutare. Am un Nokia 6234 care are o "mica" problema.
Nu am sonor la tastatura si cand ma suna cineva nu aud in casca(trebuie sa dau pe speaker, pe difuzoarele laterale cu care ascult muzica). Am schimbat casca/difuzorul si problema nu s-a rezolvat. Daca ma suna "Gheorghe" nu il aud dar el ma aude pe mine.

1 răspuns:
| claudiu89 a răspuns:

Nu auzi in casca? adica nu auzi cand atasezi un accesoriu, gen casca bluetooth? Auzi prin difuzorul de la telefon? Reactioneaza la fel cand suni si la fel cand esti sunat?