| RaulGeorge798 a întrebat:

Salutare,Am un NOKIA C7 si am o problema zic eu.Cand tin telefonul la lumina puternica nu conteaza artificiala sau naturala ecranul se lumineaza mai tare dar cand il tin normal... se face mai intunecos putin.Stiti din ce cauza este, va rog frumos dau FUNDA.Thanksswinking

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Du-te la Menu-Settings-Phone-Display
si vezi pe acolo daca gasesti ceva de genu "light sensor". Il dezactivezi si reglezi manual luminozitatea.

| RaulGeorge798 explică (pentru horia2012):

Thannkss

| RaulGeorge798 explică (pentru horia2012):

Stai asa da-mi id tau de mess si explica-mi unde trebuie sa intru pas cu pas te rog k nu inteleg... nu am light sensor n-am gasit baga id meu raul_geo11

| RaulGeorge798 explică (pentru horia2012):

Auzi numai trebuie sa bagi id mersi oricum am gasit, nu era nimic cu light sensor doar luminozitatea acum merge perfect thankss bro :X

| horia2012 a răspuns (pentru RaulGeorge798):

Cu placere.