| Yusuke16 a întrebat:

Salutare. Am un Orange fova de 3 saptamani, merge bine toate bune si frumoase dar acum am intampinat o problema. Astazi s-o inchis singur ca i-o murit bateria. L-am bagat la incarcat il las 5 minute apare pe ecran 5% baterie... il pornesc. Se aprinde 15 secunde dupa ce bag pin-ul si dupa ecran negru si scrie Fastboot Mode... Ce sa ii fac ca ma uit la el de 30 de minute si la fel e. Repet telefonul este Orange Fova.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut Yusuke16,

Iti recomandam sa mentii apasat pe butonul de on/off timp de 30 secunde. Daca nu se rezolva, mergi cu telefonul la cel mai apropiat magazin Orange impreuna cu factura si certificatul de garantie pentru a fi trimis catre service-ul autorizat.

Cu prietenie,
Orange Helper

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi ca noi stim? Du l la reparat ce sa i faci, nu ai ce sa i faci tu singur/ă.