| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Am un Orange Nivo si cand asculti muzica in casti se aude foarte foarte incet.Nu stiu ce are atata timp cat inainte se auzea foarte foarte tare.Am umblat si pe la setari am dat toate volumele la maxim, deci nu vad de ce nu ar merge.Need HELP PLEASE!

4 răspunsuri:
| PVAAVU a răspuns:

Poate a avut un soc.

| SiminaMia a răspuns:

Nu este vina telefonului, ci a castilor. M-am confruntat si eu cu aceeasi problema, insa dupa ce am schimbat castile a mers bine happy.

| Wolfyye a răspuns (pentru SiminaMia):

Am 3 perechi de casti si la oate se aude foarte incet. Si oricum inainte, se auzea foarte tare la fiecare pereche de casti.

| SiminaMia a răspuns (pentru Wolfyye):

Atunci nu stiu, in cazul meu o alta pereche de casti a merswinking. Incearca sa resetezi setarile telefonului si vezi din nou happy.