| IonutSiAtat92 a întrebat:

Salutare.Am un Samsung A70 si de cand i-am actualizat ultima versiune de software pe care mi-au recomandat-o,am probleme cu el.Mi-a sters unele numere din agenda, mi-a sters multe melodii si poze, dar pe langa asta de 4 ori am ramas cu telefonul blocat.Nu ii mergea touch-ul... Aveti idee cum as putea reglementa problema?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Intr-un service, sa aduca telefonul la versiunea anterioara, functionala.
Cand apar actualizarile, nu te obliga nimeni sa le instalezi. Tu speri ca telefonul va merge mai bine, dar ai testat pe propria piele ca nu e asa.