| SquadCrs a întrebat:

am un Samsung galaxy ace cu android 2.3.3. ma tenteaza un update... cine a mai facut? si cine imi spune si mie daca se merita sau nu... daca e o diferenta ceva

4 răspunsuri:
| Zoey112 a răspuns:

E foarte fain si de mare ajutor eu zic ca merita sa dai update

| Raptorz a răspuns:

Daca faci update risti mai multe chestii
1. telefonul sa nu accepte android mai mare
2.sa il faci praf...
In locul tau as ta in banca mea

| Bogdind22 a răspuns:

Eu am facut, nu doar la un Samsung, ci si la un SONY si iPhone, da, in general te ajuta, iti poate merge mai usor softul, mai multe nu prea ai de castigat. Multa bafta si sper ca ti-am fost de folos. Funda? big grin

| Has18 a răspuns:

Te ajuta ca sa mearga mai repede