| SquadCrs a întrebat:

am un Samsung galaxy ace si as vrea sa stiu cum pot pune un ton de mesaj. altul decat cele de la el! am incercat varianta cu folderu "notifications" imi arata, il setez dar tot cel vechi suna. Dau funda celui care ma poate ajuta cu problema asta`

9 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Nu se poate schimba, cel putin nu am gasit. am galaxy s advance si nu poti sa pui decat tonurile alese de ei.

| Zoey112 a răspuns:

Pai daca vreio piesa speciala sau ceva special trebuie sa te duci direct pe melodie sa dai la optiuni si dai seteaza ca ton mesaje

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru Zoey112):

Si daca nu apare? eu am galaxy s3 si nu imi apare "ca ton mesaje" cand apas pe melodie. inseamna ca nu merge?

| Zoey112 a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Pai daca nu merge poti sa cauti aplicatii in google play cu tonuri de apel care iti plac tie happy

| SquadCrs explică (pentru Zoey112):

Acum nu se mai schimba deloc... imi canta doar una indiferent daca aleg una din telefon sau una din aplicatiisad

| Zoey112 a răspuns (pentru SquadCrs):

Atunici eu zic sa te duci cu el la service sau la magazinul de la care l-ai cumparat si sa til faca ei

| SquadCrs explică (pentru Zoey112):

AM rezolvat totul prin resetare generala..acum merge totul ok

| Zoey112 a răspuns (pentru SquadCrs):

Ok happy

| SquadCrs explică:

Am gasit In market cateva aplicatii cu care poti schimba tonurile..au o lista destul de mare dar se aud cam incet.singura solutiesad