| AlexRoKilla a întrebat:

Salutare!
Am un Samsung Galaxy I9300 ( international ) si vreau sa ii fac update la firmware deoarece am lag cu versiunea actuala.
Am gasite pe sammobile.com un singur update pentru firmware:
http://www. sammobile.com/firmwares/3/? download=27409

Am o singura problema: eu sunt pe Orange si acolo scrie "Country: Romania (Cosmote)"
Dauneaza cu ceva daca il instalez pe un telefon care are cartela Orange?

Răspuns Câştigător
| feysofit a răspuns:

Nu, nu dauneaza, este vorba doar de eventualele personalizari specifice operatorului.