| Vetereanu69 a întrebat:

Salutare, am un Samsung Galaxy mini 2 -s6500D, azi dimineata s-a restartat brusc.Nu se mai aprinde, imi apare Samsung, dupa aceea modelul telefonului si se restarteaza, vibreaza odata pe secunda si ecranul ramane negru, nu imi mai apare nici macar Samsung. Daca ii scot bateria si il conectez la cablu de date ma lasa sa intru in download mode dar pentru putin timp si se restarteaza, daca apas volum up +home+power imi apare RAMDUMP ARM9 MODE.
Dau funda celui mai bun raspuns si celorlalte vote.

1 răspuns:
| CezaraEM a răspuns:

Du-te cu el de unde ti l-ai achizitionat sau la un service ceva!
Nu sta asa, ca s-ar putea strica de tot!
Daca nu mai merge, i-ati altul!
Bafta