| GalaXy a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Nexus I9250 spart, si vreau sa-l vand, insa nu stiu ce pret sa cer pe el.
Am cautat pe google insa nu vinde nimeni asa ceva spart. Eu ma gandesc la suma de ~5-600 lei, in conditiile in care l-am cumparat cu mult peste 2500 lei iar acum costa in jur de 1500 lei. E scump, e ieftin?

10 răspunsuri:
| SuperSaiyan4 a răspuns:

Maxim 100 daca ii spart, pariu ca nu iti da nimeni cat ceri.

| GalaXy explică (pentru SuperSaiyan4):

Nici daca nu merge nu il dai pe 100 lei happy

| Sk1j4 a răspuns:

Vreo 300 -400 ron cam asa.Aia daca arata bine si e spart doar display

| rhinono a răspuns (pentru Sk1j4):

Bună,

ofer eu 350 ron happy

| Sorrynel a răspuns:

Eu zic sa ceri pe el pretul unui telefon ca al tau la mana a doua minus pretul unui ecran (sau ce ai tu spart) minus inca 50-100 lei. Adica vreo 900 minus ecran minus 50/100ron, deci 850/800lei minus ecranul.
Sper ca te-am ajutat happy

| HeckerMyNames a răspuns:

Auzi GalaXy cred ca este cam scump sa ceri pe un NEXUS spart 1500 lei este cam scump nu stiu daca ti-ar merge afacerea care vrei sa o faci mai mult de 3-400 lri nu cred ca primesti mai mult de aceste pret...adica depinde si de cat este de spart

| GalaXy explică (pentru HeckerMyNames):

Am spus ca nou face 1500 lei, eu il dau cu 5-600 laughing

| HeckerMyNames a răspuns (pentru GalaXy):

Totusi daca este unul nou in magazin la 1500 lei nu il vinzi cu 5-600 ron straight facewinking

| rhinono a răspuns:

Ofer eu 350... leiwinking

| rhinono a răspuns:

Bună,

ofer eu 350... lei happy

mulțumesc