| justcpc a întrebat:

Salutare. Am un Samsung J5 2015 si de cateva zile mi se inchide brusc, iar daca apas pe butonul de pornire nu mai porneste deloc. La inceput am reusit sa-l pornesc, am scos-introdus bateria, dar astazi nu a mami mers. Singura metoda e sa-i bag mufa de alimentare, imi vibreaza, arata ca incarca, iar apoi porneste fara probleme. Astazi de vreo 2 ori mi s-a stins. Ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Probabil mufa de alimentare face un scurt undeva sau bateria este pe duca.
Nu prea ai ce sa faci, trebuie sa te duci la un service gsm si sa ti-l verifice sa iti spuna ce are si cat costa. Eventual daca ai garantie la el trebuie sa il trimiti la garantie.

| justcpc explică (pentru Evolution):

S-ar putea ca bateria sa fie de vina. O sa merg sa verific. Mersi fain!