| NutzuStef a întrebat:

Salutare am un Samsung s6 replica si l-am scapat jos. Din service imi zice ca nu are ce sa ii faca e dus displayu. Si nu se gasesc. Cunoaste cineva un service cu piese asemanatoare?( Iasi)

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea ai ce face. De curiozitate, era buna de ceva replica? Avea qhd, poze ok, rula aplicatii 3d?

| NutzuStef explică (pentru aXy99):

Da se misca ok el functioneaza dar apar niste dungulite pe ecran

| jon987654321 a răspuns:

La gunoi cu el si cumpara'ti un s6 bun,

| AliceNeye a răspuns:

Buna, lucrez in service gsm laughing
Asadar nu se gasesc piese pentru s6 replica, e posibil sa cumperi display original, dar sa nu fie compatibil. Poate daca gasesti o alta replica cu touch-ul si display-ul bun, tine cont, doar prin București e posibil sa le poti schimba separat. Dar nu stiu daca se baga cineva!
Bafta!

| CiocanN a răspuns:

La replica e ceva mai greu. ajunge in jur de 8 mil unul original, si nu cred ca merita. mergi la mobiserv in podu ros in spatele pizzeriei kranzz. sau ii poti cauta si pe Facebook