| bodanus a întrebat:

Am un Sony Xperia Z1 si am o problema,am tinut telefonul in buzunar in care aveam niste marunt si cheile de la masina,m-am asezat jos si surpriza cand am scos tel din buzunar mi sa inegrit ecranul pe partea dreapta,e ca un ulei ca daca apas pe ecran se intinde ce trebuie schimbat la el Touchscreen sau display-ul si cam cat m-ar costa,va multumesc si astept un raspuns din partea dvs, cu respect!

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cred ca este displayul si este afectat si touch-ul.
ien acel display sunt cristale lichide, cand te-ai asezat sa fortat in acele monede, si chei cu colturi.

| bodanus explică (pentru octav005):

Si atunci ce trebuie schimbat la el, si cam cat m-ar costa?

| octav005 a răspuns (pentru bodanus):

Pai cel mai bine stiu cei de la service

| bodanus explică (pentru octav005):

Multumesc!