| alodis a întrebat:

Salutare, am un telefon Allview v1 viper 4 gb si de curand mi-a picat pe jos iar acum nu mai merge touch-ul la el, nu e spart, nu are nimic, dar nu mai executa comenzii cand apas pe el de nici un fel. ce poate sa aiba?

2 răspunsuri:
| bogdan1319 a răspuns:

Si un prieten de-al meu a avut aceiasi problema. 90% e stricata placa video a telefonului altfel nu-mi explic

| MinivaGSM a răspuns:

Buna seara,

Poti incerca si cu un alt touchscreen, daca face la fel, e clar, trebuie inlocuit.

Un service gsm gasesti aici https://www.minivagsm.ro/touchscreen-geam-sticla-allview-v1-viper

Toate cele bune!