| Grefy123 a întrebat:

Am un telefon E-Boda rainbow v47. Puteti sa imi dati un site de unde pot comanda o husa pentru telefonul asta? Gasesc numai pentru v45 nu pentru v47. Dau funda pentru cel care lasa primul link!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Se pare ca inca nu au aparut huse pentru acest model, va mai trebui sa mai astepti putin mana iti vei putea achizitiona una.

| Grefy123 explică (pentru daassh):

Ok. Dar cati ani trebuie sa treaca ca sa apara o husa pentru un model de telefon? Ca deja telefonul asta are 1 an de la lansare.

| daassh a răspuns (pentru Grefy123):

Am inteles, nu stiu sa-ti spun, dar probabil nu este un model foarte cumparat si d-asta nici husele sau alte accesori nu au aparut pentru acesta.