| alinutzu23 a întrebat:

am un telefon Nokia C5-03 si vreau sa vat tv online...ma puteti ajuta cu cateva site-uri sau link-uri(si daca stiti cateva si pentru jocuri)

Răspuns Câştigător
| Pozitivciik a răspuns:

Http://gallery.mobile9.com/c/nokia-c5-03-softwares_3264/10/
Pentru jocuri si aplicatii.
Insa pentru filme online cauta si tu orice syte cu filme si poti sa privesti sau scrii filmul+online.
Insa mai bine il cauti pe toorents sau google si descarci apoi convertesti si privesti (te costa mai eftin) In orice caz am si eu asa telefon si nu ma prea satisface insa aceasta este parerea mea