| AnUtZa_5621 a întrebat:

Am un telefon Nokia Lumia 520 care are sistemul de operare windows 8. Stie cineva cum il pot schimba, sa trec pe Android?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu poti, telefoanele sunt proiectate pentru un anume sistem de operare care este preinstalat din fabrica

| Kylexy a răspuns:

Nu poti baga android pe tel Nokia.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Nu ai cum sa schimbi sistemul de operare, daca vrei un android, vinde-ti telefonul si ia-ti unul cu android

| Rebeca21121 a răspuns:

Nu ai cum sa il schimbi. Marca de telefoane Nokia foloseste doar sistemul de operare Windows 8, nu foloseste Android.

| a1l2e3x4a6n6d7r8u9 a răspuns:

Salut Din pacate nu poti sa schimbi softul telefonului el este facut special sa functioneze numai cu windows deci mai pe scurt nu poti baga android pe el