| laeimbrea a întrebat:

Salutare, am un telefon Samsung Galaxy J5 si de putin timp mi-am luat un card de memorie de 64 gb și nu stiu cum sa fac ca sa imi salveze toate pozele sau alte fisiere pe card ca sa nu ocup memoria telefonului pentru că și așa a mai rămas putina memorie in telefon...
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

In aplicatia de camera trebuie sa setezi unde sa le salveze. La fel si la celelalte aplicatii. In setarile selectezi unde sa ti le puna.