| Lucifer666 a întrebat:

Salutare!

Am un telefon Samsung Galaxy Trend si ma supara o chestie la el. Desi am oferta cu internet activata pe cartela (nelimitat intre 9:00-17:00 ) nu trimite mesaje pe chat-ul de fb... chiar daca am semnal full si netul activat tot nu merge... scriu mesajul insa astept sa se trimita si PAUZA, nu se trimite sad
In rest merge ok, pe crome sau in magazin play merge.

Ma puteti ajuta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| ady1o a răspuns:

Incearca sa instalezi facebook messenger daca nu il ai deja si vezi daca se rezolva asa.

| Lucifer666 explică (pentru ady1o):

Am instalat si messengerul de la fb... i-am facut si update cand a cerut dar degeaba. aceeasi problema. chestia e ca atunci cand folosesc wi-fi se trimite imediat.