| enalex a întrebat:

Salutare, am un telefon Samsung Star 3 s5220. il am de 1 luna si nu prea ma pricep inca la el,, am umblat la. Setari. Securitate. si. Blocare confidentialitate. si am pus o parola... si l-am uitat. AKUma nu stiu sa intru in mesaje, fisierele mele, muzica, mesaje, contacte, jurnale,,, Ce as putea face?

Va rog ajutati-ma! PLz...

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe emobile cauta in bara de sus a siteului coduri secrete telefoane si dai pe Samsung si aclo gasesti diverse parole

| enalex explică (pentru anonim_4396):

Bun da ce sunt? ca pe telefon eu am pus parola pentru: fisierele mele, contacte, jurnale, note. etc. si am uitat parola. daca ma poti ajuta in legatura cu asta? mersi

| enalex explică (pentru enalex):

Sau unde le scriu codurile astea? terog ajuta-ma

| enalex explică (pentru enalex):

Am gasit... mersi dar tot nu stiu parola? COD IMEI - ce ii asta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru enalex):

Codul imei este codul care il are numai telefonul tau tu cauta acolo o parola pentru resetare iar parola se baga ca un nr de telefon nu apela

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Parola pentru resetare este: #*2562# sau #*3849#

| enalex explică (pentru anonim_4396):

*2767*3855# --- Daca Bagi codul asta se stinge telefonul. si se resteaza big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru enalex):

Pai stiu altceva poti doar sa te duci in service poate te ajuta ei altceva nu pot sa te mai ajutwinking

| enalex explică (pentru anonim_4396):

Ok Orikum Mersi, Telu imi merge perfect!winking