| ionut235 a întrebat:

Salutare,am un telefon si in loc sa bag micro sim,eu am bagat nano sim, problema este ca nu mai pot scoate cartela din telefon? Cu ce as putea-o scoate? Am incercat cu acul si nu merge, si penseta n-am.Cu ce as putea-o scoate?

VA ROG URGENT SA-IMI RASPUNDETI!

4 răspunsuri:
| outsidethebox a răspuns:

Ca sa nu il strici de tot, du-te la oricare taraba service gsm sau oricare dealer gsm si roaga-i sa te ajute.
Succes!

| ionut235 explică (pentru outsidethebox):

Multumesc frumos!

| ionut235 explică (pentru outsidethebox):

Si coare cam cat dureaza sa scoata cartela?

| outsidethebox a răspuns (pentru ionut235):

Ma aștept sa o faca imediat, pentru ca stiu ce sa faca si au si cu ce!