| Rigbby a întrebat:

Salutare, am un telefon Vodafone smart 4 turbo cumparat de doua zile si am bagat un card de 8 gb in el, si a mers, a doua zi nu-mi mai citea cardul asa ca l-am inchis si am incercat sa l repornesc dar atata timp cat avea cardul in el nu pornea, dar daca scoteam cardul se repornea imediat, stiti cumva ce are?

Răspuns Câştigător
| Onehear7 a răspuns:

Problema de afla in care. Nu toate funcționează un toate telefoanele. Mai bine schimba cardul, am și eu unul și la fel nu funcționează și am procurat un nou card.