| BN_Iulian_1997 a întrebat:

Salutare am un utok 351d, si a inceput sa imi apara continuu aplicatia s-a oprit, galerie, setari, media, mesagerie, tot tot, am incercat wipe factory din setari dar nu a mers, am intrat in cwm si acolo nu imi apare wipe factory /data decat apply data /sdcard/cache si reboot, am incercat sa bag alt soft pe card dar imi da instalation aborded, deci nu mai stiu ce sa ii mai fac cineva mai priceput stie sa imi raspunda?

2 răspunsuri:
| Sibiescu_Ionut_1993 a răspuns:

Opreste-l si porneste-l cu butonul de power si butonul volume up sau down depinde de telefon si de acolo il resetezi si nu o sa mai faca asa.Am patit si nu stiam ca sa ii fac la un Allview X1 Xtreme mini si l-am resetat, acum merge fara probleme.
Funda?

| BN_Iulian_1997 explică (pentru Sibiescu_Ionut_1993):

Nu imi apare resetare acolo citeste bine ca am scris sus