| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am un xperia z1 cu probleme la touchscreen, in sensul ca, cateodata face altceva decat ce fac eu, sau pur si simplu se actioneaza singur. Am gasit pe site-urile straine ca e un bug de soft, ca s-ar rezolva cu st21i calibrate.rar dar nu pot instala aplicatia respectiva. Pur si simplu imi da mesajul ca aplicatia nu a fost instalata si atat.

A mai avut cineva probleme la z1? Cum ati rezolvat problema? Nu e touchscreen-ul de vina, schimbarea lui nu rezolva bug-ul din soft...

2 răspunsuri:
| ioanoanea15 a răspuns:

Pai daca e un bag de soft de ce nu schimbi softul?

| Alin_Drăgan_1990 a răspuns:

Pentru ca nu se baga nimeni din cauza riscurilor, se poate rezolva mult mai usor, speram ca cineva stie