| Daniel_Pavel_1990 a întrebat:

Salutare, am un ZTE BLADE V9, dar problema este ca nu pot sa blochez numerele private( am aplicatia de sunat, contacte preinstalata dar nu are functia de a bloca numerele private) Ma tot suna un ciudat incontinuu si nu stiu ce sa fac, de ieri a inceput.

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instalezi din play store un call blacklist si iti setezi ce numere sa iti blocheze.

| Daniel_Pavel_1990 explică (pentru Intruder19):

Aia am facut. Ma suna si raspunde automat si inchide. Dar e deranjant sa tot apara