| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,amo problema cu telefonul,mereu cand vreau sa ma uit la un film pe net ecranul se face ca in imaginea de e linkul de mai jos,va rog ajutati-ma ca e foarte enervant, e screenshot facut de mine
https://imgur.com/gallery/jV45l

3 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

E o problema intalnita foarte des. Pot sa bag mana-n foc ca telefonul in cauza este Android. Singura chestie pe ca ti-o pot spune pe langa ca nu ai cum sa rezolvi asta, e ca telefoanele care ies mai nou pe piata sunt niste rable. Da-i banii, degeaba. Eu folosesc un iPhone 4S de 6 ani, merge ca la inceput. Ce telefon ai?

| anonim_4396 explică (pentru AlexSalling):

Salut,o sa ramai surprins, am un S7 EDGE, si pe, mine ma batea gandu sa imi iau iphone 7, dar vreau ceva mare si pentru seriale si filme

| AlexSalling a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inteleg ceva. Spui ca ai un S7 Edge (nu sunt surprins) dar ca vrei ceva mare pentru filme si seriale. Nu inteleg exprimarea, dar ma rog. iPhone 7 sigur nu-ti va da crash cum face frumosul Samsung S7 Edge. Cu asta iti spun tot. Nu ai cum sa repari acel crash, poate doar daca ii dai "Factory Reset", setari din fabricatie.