| StefanCristiii a întrebat:

Salutare, as dori sa va adresez doar o singura intrebare. Mai merita cumparat Samsung Galaxy Note 9 acum? Si daca da, la ce pret? Avand in vedere ca e sezonul Black Friday, credeti ca merita doar daca este sub un anumit pret sau sa astept inca un an pentru a-mi face un upgrade la telefon sa trec de la Huawei P10 Lite la un telefon premium?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu. Nu. Nu. Vrei premium la pret "normal" ia frumos Oppo sau Xiaomi!