| boGdAnNNeL a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste pareri big grin.
Vreau sa-mi cumpar un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre : Samsung Galaxy S3 mini sau HTC Desire X. Voi ce ziceti.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Sincer, as dori cu nerabdare sa aflu DE CE ati alege HTC peste Samsung...
S3 Mini bate Desire X destul de usor!
Daca le-ai gasit la acelasi pret, uite cat de bun este Galaxy S3 Mini!
-Ecran Mult mai bun (Super AMOLED)
-Memorie interna de 2/4 Ori mai mare (8/16GB)
-Mai Mult RAM (1GB vs 768MB)
-Internet mai rapid (14. 4MBPS vs 7.2)
-Camera Mai buna
-Camera Frontala
-GPU mai bun
-Se aude mai bine -in apeluri-

Singurele avantaje ale Desire X ar fi ca muzica se aude mai bine si ca este putin maimic -Si probabil mai ieftin-
Daca ai bani de S3 Mini, nu fa greseala sa iti iei Desire X!
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4951&idPhone2=5033
Succes!

3 răspunsuri:
| Patricia07 a răspuns:

Mi se pare mai bun Samsung de cat HTC. Si cred ca din mai multe puncte ii mai bun Samsungbig grin

| Fulgeruul a răspuns:

Samsung, CLAR!winking Te vei convinge! happy

Bafta!

| bendl a răspuns:

HTC,fara discutie, am avut si sunt minunate, funda?