| davidtm a întrebat:

Salutare,as vrea sa mi vand iphone 3gs, pe 600 de lei si m am gandit sa mai bag vreo 100 >leiin total 700 cam ce tel sa mi i au?
vreau sa aiba blitz,

4 răspunsuri:
| RobertoRobby a răspuns:

Xperia Ray, Sony xperia U, Htc desire hd, LG optimus L7[daca il iei la mana2 ca nou e scump], Galaxy S, S2, galaxy S III mini happy sper ca te-am ajutat, nu-mi vin toate acum in minte, dar sunt unu dintre cei mai mari fani ai telefoanelor, stiu procesoare, inchi, android, windows, bada, tot ce le poate capu`, daca ai vreo nelamurire, sharry_love_you. te astept happy funda?

| MadisonJackson a răspuns:

Buna! Sfatul meu ar fi sa-ti i-ei un Nokia N97 e pe Touch Screen si e si cu taste! E foarte frumos! Si are si blitz big grin
Si are multa memorie de vreo 2 giga sa-ti bagi ce vrei tu pe el muzica, imagini, ce vrei tu!

| davidtm explică (pentru RobertoRobby):

Galaxy s2 are un pret peste 1000
galaxy s3 iarasi e scump.laughing

| RobertoRobby a răspuns (pentru davidtm):

Am zis s3 mini, s2 daca il iei de pe vreun forum il iei si la 8-9..impecabil, nu se mai vand cum le crezi tu, nou e 20... , un sfat, nu iti lua N97 e vechi ca model, ia-ti ceva nou, Xperia Ray - are un coleg si e foarte foarte bunwinking