PsihoSex
| PsihoSex a întrebat:

Salutare!

As vrea sa stiu daca a mai patit cineva ca, 1- la un moment dat, pe WA, sa nu se mai descarce pozele, ci sa ramana incetosate, si 2, si atunci cand incerc sa trimit o poza facuta cu telefonul, sau alta primita, sa nu o accepte la trimitere, aparand o notificare de gen "fisierul nu este poza", si altceva de gen. nici sonerie nu accepta sa trimit!
Telefonul e nou si nu a avut nici o alta problema, doar ca Vodafone a trimis un mesaj cu "setari", si care, ca sa devina active, trebuia sa inchid si deschid apoi telefonul, ceea ce am si facut, dar m-am trezit cu problema din prima fraza!

Daca i s-a mai intamplat cuiva, as vrea sa stiu cum a rezolvat-o?!

Multumesc frumos!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Mie mi se întâmpla asta, dar îmi apărea mereu ceva de genul "pentru a efectua asta trebuie sa permiți aplicației sa îți acceseze pozele" sau in funcție de caz și ma trimitea la setări. Poate nu ai bifate niște permisiuni la setari, altfel nu îmi dau seama. Fa o resetare generală și dacă nu se rezolva înseamnă ca telefonul are o problema.